: 284224
Ostatnie komunikaty

Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Oława...
Oława
01.07.2015 r.

Za posiadanie amfetaminy odpowie przed sądem

Policjanci z Oławy zatrzymali 23-letniego mieszkańca Jelcza-Laskowic, przy którym ujawnili ponad 60 porcji handlowych amfetaminy o wartości przekraczającej 2000 złotych.
Podejrzanemu, za posiadanie środków odurzających wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.


więcej »»
Jelcz-Laskowice
01.07.2015 r.

Policjanci zatrzymali trzech sprawców kradzieży elektronarzędzi

Policjanci z Jelcza-Laskowic ustalili i zatrzymali trzech sprawców kradzieży elektronarzędzi i materiałów roboczych. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie o wartości 8500 złotych.
Podejrzanym grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.


więcej »»
Oława
22.06.2015 r.

Bezpieczne Wakacje – Apel Policji
Oławska Policja zwraca się z apelem do uczniów powiatu oławskiego, ich rodziców i opiekunów prawnych, o zachowanie rozwagi, ostrożności i bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku. Życzymy wszystkim uczniom udanego wypoczynku i powrotu do szkoły z nowymi pokładami energii.

więcej »»
Jelcz-Laskowice
22.06.2015 r.

Kontrola targowiska - tytoń bez akcyzy.

Wspólne działania funkcjonariuszy wrocławskiej Służby Celnej i policjantów z Jelcza-Laskowic doprowadziły do wyeliminowania z obrotu handlowego 10 kg tytoniu bez akcyzy. Tytoń zabezpieczono na targowisku, u dwóch mieszkańców Wrocławia, którzy przyjechali na plac handlowy z zamiarem sprzedaży nielegalnego towaru.

więcej »»
Oława
21.06.2015 r.

Policjanci zlikwidowali plantację konopi indyjskich, z których można było uzyskać ponad 10 tyś. porcji narkotyku.
Oławscy policjanci zatrzymali dwóch 23-letnich mężczyzn, którzy w kompleksie leśnym między Bystrzycą, a Kopaliną prowadzili uprawę konopi indyjskich. Mężczyźni zostali zatrzymani w czasie „nawadniania” uprawy. Funkcjonariusze zabezpieczyli 68 krzewów rośliny, z której można by było uzyskać ponad 10 tys. porcji handlowych, o wartości ponad 50 tys. złotych. Mężczyznom grozi do 8 lat więzienia.

więcej »»
Oława
22.06.2015 r.

Uwaga na oszusta, podaje się za „pracownika zakładu energetycznego”i okrada mieszkańców
Policjanci z Jelcza-Laskowic otrzymali dwa zgłoszenia o kradzieży pieniędzy na szkodę starszych mieszkańców miasta, 78-letniej kobiety i 79-letniego mężczyzny. Kobieta straciła ponad 600 złotych, pamiątkowe kasety VHS z nagraniami uroczystości rodzinnych i kartę bankomatową. Mężczyźnie po wizycie oszusta zniknęło 500 złotych.

więcej »»
Jelcz-Laskowice
18.06.2015 r.

Klucze „czekają” na właściciela

W Komisariacie Policji w Jelczu Laskowicach znajduje się pęk kluczy znalezionych 3 czerwca 2015r. około godz. 13.00, w pobliżu przystanku PKS przy ul. Witosa w Jelczu-Laskowicach.
Właściciela prosimy o kontakt z dzielnicowym, st. asp. Pawłem Koblem, tel. 797 306 445


więcej »»
Oława
18.06.2015 r.

Ukradli pieniądze z automatu do gier, odpowiedzą za to przed sądem
Policjanci z Oławy ustalili dwóch sprawców włamania do automatu gier losowych , którzy ukradli z maszyny ponad 2000 złotych. Jeden ze sprawców, 19 letni mieszkaniec Godzikowic został zatrzymany. Obecnie policja prowadzi czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu wspólnika.
Mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.


więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu