: 267770
Ostatnie komunikaty


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KPP Oława...
Oława
22.11.2014 r.

Działania prewencyjne oławskiej policji
Policjanci z Oławy i z Jelcza Laskowic w ramach wspólnych działań prewencyjnych zatrzymali trzech mężczyzn, którzy naruszyli przepisy ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Funkcjonariusze zabezpieczyli przy nich ponad 20 porcji amfetaminy i kilka porcji marihuany.
Za posiadanie środków odurzających grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.


więcej »»
Jelcz-Laskowice
19.11.2014 r.

Kontrola targowiska - tytoń bez akcyzy
Wspólne działania funkcjonariuszy wrocławskiej Służby Celnej i policjantów z Jelcza-Laskowic doprowadziły do wyeliminowania z obrotu handlowego 35 kg tytoniu bez akcyzy. Tytoń zabezpieczono w samochodzie 29-letniego mieszkańcu Wrocławia.

więcej »»
Oława
19.11.2014 r.

Zatrzymany sprawca włamań do salonów gier
Policjanci z Oławy zatrzymali 48-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego, podejrzanego o do salonów gier na terenie powiatu. Policja odzyskała część skradzionego mienia. Sprawca działał w warunkach recydywy, grozi mu kara pozbawienia wolności do 15 la.

więcej »»
Oława
18.11.2014 r.

Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz!
Zwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.

więcej »»
Oława
18.11.2014 r.

Zatrzymani ze skradzionym złomem
Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego z oławskiej komendy, zatrzymali dwóch mieszkańców Oławy którzy tuż po dokonanej kradzieży, próbowali uciec ze skradzionym złomem. Funkcjonariusze odzyskali skradziony metal, którego wartość oszacowano na kwotę 520 złotych. Nietrzeźwi sprawcy trafili do policyjnego aresztu.

więcej »»
Oława
18.11.2014 r.

Zatrzymany sprawca szeregu kradzieży z włamaniem do samochodów
Nawet 10 lat pozbawienia wolności grozi 21-letniemu mieszkańcowi gminy Oława, który tylko w listopadzie br. włamał się do ośmiu samochodów osobowych na terenie powiatu.

więcej »»
Oława
10.11.2014 r.

Policyjna akcja „JESIENNY WEEKEND”
W dniach 7-9 oraz 14-16 listopada br policjanci z oławskiej drogówki przeprowadzać będą wzmożone działania pod nazwą „Jesienny weekend”, ukierunkowane przede wszystkim na kontrole przestrzegania ograniczeń prędkości.

więcej »»
Oława
07.11.2014 r.

Podsumowanie akcji Znicz 2014
Podczas akcji Znicz na terenie powiatu oławskiego policjanci przeprowadzili ponad 100 kontroli pojazdów, nałożyli blisko 50 mandatów, zatrzymali 21 dowodów rejestracyjnych z pojazdów oraz 1 nietrzeźwego kierującego. Odnotowali 11 kolizji i 1 wypadek, w którym jedna osoba została ranna.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu